Bezpłatny kurs opieki nad chorym w domu / szkolenie dla Wolontariuszy opiekuńczych

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dotyczące opieki nad chorymi w domowych warunkach. Szkolenie jest skierowane do osób, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie pielęgnacji i opieki nad osobami wymagającymi wsparcia.

To także okazja do rozwoju dla Wolontariuszy Opiekuńczych naszego Hospicjum i szkolenie również dla nich.

Szkolenie prowadzone będzie przez wykwalifikowany personel medyczny, który przekaże niezbędną wiedzę i techniki w następujących obszarach:

• Zmiana pozycji chorego
  • Prawidłowe karmienie
  • Wykonywanie podstawowych czynności pielęgnacyjnych
  • Umiejętność reagowania na potrzeby pacjenta.

Szczegóły kursu:

📅 Data: 16 października 2024 r.
🕒 Godzina: 15:00
📍 Miejsce: II piętro, sala konferencyjna Hospicjum w Miechowie

Kurs jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkich zapisów.

Aby się zapisać, zadzwoń pod numer: 532 513 435 lub skorzystaj z formularza online, klikając poniższy link:

👉 Zapisz się na kurs